Lapland Turları 2022

Sırala
Filtrele
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula

LAPLAND 4 Gece 5 Gun Türk Havayolları İle

SOMESTR ZAMANI BEMBEYAZ BİR MASAL LAPLAND TURU KESİN HAREKET! TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 4 GECE & 5 GÜN ROVAINEMI MERKEZDE KONAKLAMA, NOEL BABA KÖYÜ TURU VE TUR BOYUNCA TERMAL KIYAFETLER DAHİLDİR. 22 - 26 OCAK 2023 ROVANIEMI (4)

Türk Havayolları 4 Gece 5 Gün 4* Scandic Rovaniemi City vb.
1.180,00 EUR 'den itibaren
23470.20 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 22.01.2023 Diğer Tarihler

LAPLAND 3 Gece 4 Gun TÜRK HAVA YOLLARI İle

BEMBEYAZ BİR MASAL LAPLAND TURU KESİN HAREKET! TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE 3 GECE & 4 GÜN ROVAINEMI MERKEZDE KONAKLAMA, NOEL BABA KÖYÜ TURU VE TUR BOYUNCA TERMAL KIYAFETLER DAHİLDİR.

İstanbul Yeni Havalimanı 3 Gece 4 Gün 4* Scandic Pohjanhovi vb.
980,00 EUR 'den itibaren
19492.20 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 16.02.2023 Diğer Tarihler

Lapland  Turlarında Neden Gezimod ?

*En tecrübeli ve işini severek yapan seyahat danışmanları... Seyahat danışmanlarımız sizleri en doğru şekilde yönlendirir ve beklentilerinizi cevaplar. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına eğitimden geçerler.

*Lapland Turlarımız ekonomik ve beklentinizi fazlasıyla karşılamak için Lapland operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanır.

*Rehberlerimizi özenle seçeriz sürpriz yaşamazsınız. Lapland Turlarımız için Türkiye’nin ve Lapland’in en iyi rehberleri sizlere hizmet etmek için hazır olarak beklemektedirler.

*Gezimod ile Lapland Turları bilgilendirmenizi 2 gün önceden alırsınız. Son 2 günde değişiklik yapılmaz.

*Her nerde olursanız olun Lapland Turu’nuzla ilgili bilgi verir. Lapland Turuna katılmadan önce hazırlığınız için yardımcı olur.

*Lapland Turlarında kullandığımız transfer araçları operasyon ekibi tarafından Türkiye’de veya Lapland’te turdan en az 6 ay önce seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

*Lapland Turlarında kullandığımız oteller Lapland operasyon ekibimiz tarafından özenle seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.