Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gizlilik Politikası

Gizlilik Kuralları

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.)kullanmaktayız.

 

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı :

 

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, katii suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır.

Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. 

Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler GeziMod'da saklanır ve gerektiğinde hizmetlerin ifası ile ilgili firmalara verilir.

Onayınızın haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek,

GeziMod kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya

herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz. Üyelik Sözleşmesinde kişisel verileriniz, GeziMod sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricinde kullanılmamaktadır.

GeziMod, kullanıcılara ve kullanıcıların www.gezimod.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. 

Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

GeziMod müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

 

GeziMod'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.gezimod.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya

üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, GeziMod'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

GeziMod, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.gezimod.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. GeziMod'un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.gezimod.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. 

 

Bilgilerin Doğrulanması ve Üyelikten Ayrılma : 

 

Müşteriler/Acentalar GeziMod'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. 

Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında GeziMod'a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@gezimod.com e-posta adresimizi veya iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İletişim:

Gezi Mod Turizm ve Tic.Ltd.Şti.

Çağrı Merkezi : 0850 433 74 34

E-Posta: info@gezimod.com

 

Adres: Yenişehir Mah. Aral Sokak No17 Özkanca Plaza Kat 1 Ataşehir / İstanbul