Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

Dünyayı GEZİMOD ile Keşfedin.

Gezimod sektörde, deneyimli yönetim kadrosu ile öncü olmayı hedefleyen yenilikçi ve mükemmeliyetçi anlayışla yola çıkan bir Turizm Seyahat ve Organizasyon acentasıdır.

Müşteri memnuniyeti ve konforunu en üst seviyede gerçekleştirme konusundaki hassasiyetimiz hizmet anlayışımızın başlıca göstergesidir.

Gezimod profesyonel kadrosu ile organizasyonlarınızda ve seyahatlerinizde şirket profilinizi için maksimum fayda sağlayabileceğiniz  bir atılıma dönüştürerek kurumsal iletişim ve çözüm ortağı konularında tüm desteği alabileceğiniz en güvenilir isim olacaktır. Dünyanın her yerine seyahat, özel tur organizasyonları, kongre ve asistans hizmetleri ile güven ,konfor ve memnuniyeti  sınırsız hizmet anlayışı ile birleştiren Gezimod ile seyahat bir ayrıcalık olacaktır.

Saygılarımızla,

Gezimod Güvenilir Seyahat Danışmanınız,

Gezimod turizm sizlere, bireysel ve kurumsal yurt içi ve yurt dışı uçak bilet rezervasyonları, tur organizasyonları, kongre, fuar ve bayi toplantısı organizasyonları, uçak brokırlığı, yurt içi ve yurt dışı otel, kongre, seminer hizmetleri sunmaktadır.Teknolojik inovasyon , Organizasyonel inovasyon ve Pazarlama inovasyonu konularında sürekli yeniliğe açık bir şirket olarak, güven ve kalitenin sınırsız hizmet anlayışı içinde, sizlerin yanında olmaktan gurur duyarız.

İş Anlayışımız...

Misyonumuz; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla ‘’ mükemmelliğin detaylarda’’ olduğunun bilinci içinde, müşterilerimize her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi eğitimli profesyonel, yenilikçi ve güler yüzlü  bir takım ruhu içinde sunmaktır.


Vizyonumuz; siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve beklentilerini , profesyonel bakış açımızla, dürüstlük ve doğruluk ilkesi içinde çözüm odaklı çalışarak istikrarla karşılık vermek ve kaliteli seyahat hizmetlerimiz ile danışmanınız olarak her zaman yanınızda olmaktır.


Temel ilkemiz; gezimod turizm, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri, müşteri ve çözüm  odaklı hizmet anlayışı, deneyimli ,dinamik ve güler yüzlü  kadrosu, daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile en avantajlı koşullarda maksimum fayda sağlamak üzere , sizlerin isteklerinizi ve beklentilerinizi  gerçeğe dönüştürmeyi amaçlamaktadır

 

​Sizlere unutulmayacak tatiller ve organizasyonlar yaşatmayı,Gezimod Turizmin ilkesi olarak benimsedik.
 

 

Şirket Unvanı : Gezimod Turizm Ticaret Limited Şirketi

Vergi Dairesi ve Numarası : Kozyatağı Vergi Dairesi, 395 097 8551

Ticaret Sicil No : İstanbul - 92425-5

Adres : Yenişehir Mah. Aral Sokak No17 Özkanca Plaza Kat 1 Ataşehir / İstanbul