Orta Avrupa Turları

Sırala
Filtrele
Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula

PROMO Orta Avrupa & Slovenya & İtalya Turu PGS ile 3 Adet ekstra tur ve 2 adet akşam yemeği HEDİYE !

Viyana (1) – Bratislavia – Budapeşte (2) – Zagrep (1) – Ljubljana – Bled – Venedik (1) – Verona (1) – Garda – Milano (1)

3 Adet ekstra tur ve 2 adet akşam yemeği HEDİYE ! Pegasus Hava Yolları 7 Gece 8 Gün 3* ve 4* Oteller
%30 İndirim
855.71 EUR
599,00 EUR 'den itibaren
11914.11 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 22.10.2023 Diğer Tarihler

Viyana & Prag & Nürnberg Turu

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR YOK

Pegasus Havayolları 3 Gece 4 Gün 3* Oteller
289,00 EUR 'den itibaren
5748.21 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 08.11.2023 Diğer Tarihler

PROMO Prag Dresden Berlin Hamburg Turu

Prag (2) Berlin (2) Hamburg (2)

PROMOSYON SINIRLI SAYIDA! KADEMELI FIYAT SISTEMI ILE AÇILMIŞTIR! ERKEN AL AZ ÖDE! Pegasus Hava Yolları 6 Gece 7 Gün 3* Oteller
349,00 EUR 'den itibaren
6941.61 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 17.12.2023 Diğer Tarihler

ORTA AVRUPA PROMO - Pegasus HY - 7 gece - 2022 Yaz & Sonbahar - BUDPRG

Budapeşte (2) – Viyana (2) – Prag (3)

Pegasus Hava Yolları 7 Gece 8 Gün 3* ve 4* Oteller
469,00 EUR 'den itibaren
9328.41 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 15.02.2023 Diğer Tarihler

BİR AVRUPA MASALI TURU (FLASH PROMOSYON) Pegasus Havayolları ile 7 gece (BGY - BGY)

MİLANO – COMO – LUGANO – LUZERN – ALSACE - STRASBOURG – FREIBURG – LOZAN – MONTRÖ – CHİLLON ŞATOSU – VEVEY – CENEVRE - NİCE - MİLANO

Pegasus Havayolları İle 7 Gece 8 Gün ALSACE ( 3 ) CENEVRE ( 1 ) NİCE ( 2 ) MİLANO ( 1 )
479,00 EUR 'den itibaren
9527.31 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 11.12.2022 Diğer Tarihler

BUDAPEŞTE & VİYANA & PRAG TK 6 Gece 7 Gün

BUDAPEŞTE (2), VİYANA (2), PRAG (2)

Türk Hava Yolları 6 Gece 7 Gün 3 – 4* oteller
349,00 EUR 'den itibaren
6941.61 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 11.12.2022 Diğer Tarihler

PRAG & VİYANA & BUDAPEŞTE PC

PRAG (3), VİYANA (2), BUDAPEŞTE (1)

Pegasus Hava Yolları 6 Gece 7 Gün 3* & 4* Oteller
369,00 EUR 'den itibaren
7339.41 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 16.12.2022 Diğer Tarihler

Viyana Prag Turu Türk Havayolları ile Yılbaşı Özel 3 Gece 4 Gün Viyana - İstanbul

Viyana Prag Turu Yılbaşı Özel 3 Gece 4 Gün

Türk Hava yolları 3 Gece 4 Gün 3* ve 4* Oteller
799,00 EUR 'den itibaren
15892.11 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 29.12.2022 Diğer Tarihler

Viyana Filarmoni Orkestrası Yılbaşı Özel Konseri Turu

Viyana (3)

Türk Hava Yolları 3 Gece 4 Gün 4* Oteller
1.890,00 EUR 'den itibaren
37592.10 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 30.12.2022 Diğer Tarihler

ELEGANT AVRUPA 5 ÜLKE - 7 Gece - Pgs – Bgy-Bgy

Como & Milano (1) & Portofino & Monaco & Monte Carlo & Nice (1‘)d an itibaren Eze & Cannes & Marsilya (1) & Annecy & Cenevre (1) & Lozan & Montrö & Alsace (2) Riquewihr & Colmar & Freiburg & Luzern & Lugano & Milano (1)

Pegasus Hava yolları 7 Gece 8 Gün 3* & 4* Oteller (Şehir dışı)
599,00 EUR 'den itibaren
11914.11 TL
Turu İncele En Yakın Tarih 14.01.2023 Diğer Tarihler
12 turun 10 tanesini görüntülediniz

Orta Avrupa  Turlarında Neden Gezimod ?

*En tecrübeli ve işini severek yapan seyahat danışmanları... Seyahat danışmanlarımız sizleri en doğru şekilde yönlendirir ve beklentilerinizi cevaplar. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına eğitimden geçerler.

*Orta Avrupa Turlarımız ekonomik ve beklentinizi fazlasıyla karşılamak için Orta Avrupa operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanır.

*Rehberlerimizi özenle seçeriz sürpriz yaşamazsınız. Orta Avrupa Turlarımız için Türkiye’nin ve Orta Avrupa’nın en iyi rehberleri sizlere hizmet etmek için hazır olarak beklemektedirler.

*Gezimod ile Orta Avrupa Turları bilgilendirmenizi 2 gün önceden alırsınız. Son 2 günde değişiklik yapılmaz.

*Her nerde olursanız olun Orta Avrupa Turu’nuzla ilgili bilgi verir. Orta Avrupa Turuna katılmadan önce hazırlığınız için yardımcı olur.

*Orta Avrupa Turlarında kullandığımız transfer araçları operasyon ekibi tarafından Türkiye’de veya Orta Avrupa’da turdan en az 6 ay önce seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

*Orta Avrupa Turlarında kullandığımız oteller Orta Avrupa operasyon ekibimiz tarafından özenle seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

 

 

 

Satışta Olan Bazı Orta Avrupa Turlarımız:

Budapeşte Viyana Prag Berlin Hamburg Turu

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında buluşmamızın ardından Orta Avrupa Turu’muz için Pegasus Hava Yolları ile Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Orta Çağdan izler taşıyan otantik ve modern kültürü bir arada göreceğimiz coğrafyayı yakından inceleyeceğiz. Orta Avrupa Turu süresince otellerde oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız Budapeşte 2, Viyana 2, Prag 3, Berlin 2, Hamburg 2 gece şeklinde olacaktır. Turumuz Almanya’da Dresden, Berlin ve Hamburg’u içermektedir.

 

Viyana Prag Dresden Berlin Turu

Orta Avrupa Turu’muzun ilk gününde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında buluşmamızın ardından Pegasus Hava Yolları ile Viyana’ya hareket ediyoruz. Orta Çağdan izler taşıyan otantik ve modern kültürü bir arada göreceğimiz coğrafyayı yakından inceleyeceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz. Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız Viyana 2, Prag 3, Berlin 2 gece şeklinde olacaktır.

 

Budapeşte Viyana Prag Turu

Orta Avrupa Turları içinde en çok tercih edilen turdur Budapeşte Viyana Prag Turu. Orta Avrupa Turu’muzun ilk gününde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında buluşmamızın ardından Pegasus Hava Yolları ile Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Orta Çağdan izler taşıyan otantik ve modern kültürü bir arada göreceğimiz coğrafyayı yakından inceleyeceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz. Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız Budapeşte 2, Viyana 2, Prag 3 gece şeklinde olacaktır.

 

Prag Dresden Berlin Hamburg Turu

Orta Avrupa Turu’muzun ilk günü İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında buluşmamızın ardından Pegasus Hava Yolları ile Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Orta Çağdan izler taşıyan otantik ve modern kültürü bir arada göreceğimiz coğrafyayı yakından inceleyeceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz… Ünlü Bremen şehrini de görme fırsatını bulacaksınız. Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız Prag 2, Berlin 2, Hamburg 2 şeklinde olacaktır.

 

Orta Avrupa Tarihi:

Doğu ile Batı Avrupa arasında kalan kesim olan Orta Avrupa’da Almanya’nın Doğu kesimi Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Macaristan ülkeleri bulunmaktadır. Gideceğiniz her bölgede Orta Çağ’dan bir eser, bir doku ve yapı görebilirsiniz. Kaplıcaları ile ünlü Karlovy Vary, Almanya’nın sanat başkenti Dresden, gotik ve barok mimarisi ile Prag, Tuna Nehrinin iki yakasında yer alan Budin ve Peşte kentlerinin birleşmesiyle hayat bulan Budapeşte...

Orta Avrupa Turunda Ziyaret Edilen Şehirler ve Ülkeler:

Orta Avrupa Turları’nda Almanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Avusturya ülkelerini görme şansınız oluyor. Bu ülkelerde vazgeçilmez duraklar ise Prag, Viyana ve Budapeşte’dir. Bunlara ilave geniş kapsamlı turlarda ise Dresden, Berlin ve Hamburg’u da görme fırsatınız olabilir. Her bir şehir Avrupa Turizmi açısından ayrı bir öneme sahiptir. Orta Çağdan günümüze ulaşmış bu tarih ve her şehrin, her beldenin kendine özgü yapısı ile Orta Avrupa ülkemiz ve dünya turistlerinin ilgi odağı durumundadır. Farklı aktiviteler ile tatilinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Orta Avrupa’da Yemek Kültürü:

Orta Avrupa genel iklimsel bakımdan topraklarında çok çeşitli sebze bulunduramaz. Ama her kültürde olduğu gibi Orta Avrupa’da bulunan ülkelerinde kendilerine göre geleneksel yemekleri mevcuttur. Önerilerimiz arasında ilk olarak Prag’a özgü ve Türk Damak tadına da uygun bir yemek olan Gulaş’ı her misafire tavsiye ediyoruz. Viyana denilince akla ilk olarak Şnitzel gelir belki de yiyebileceğiniz en güzel Şnitzelleri burada görebilirsiniz. Bunula beraber otantik mekanlarda Steak Houseler ve dünyaca ünlü zincir restoranlarında burada kolayca keşfedebilirsiniz.

Orta Avrupa Turları Hakkında Genel Bilgilendirme:

Orta Avrupa ülkelerinin tamamı Türkiye saatinden 1 saat geridedir. Orta Avrupa Turu’nda yapacağınız alış verişlerde EURO kullanmanız gerekmektedir.