Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ukrayna Turları

Sırala
Filtrele
Popüler TurlarEn Uygun TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
Uygula

Ukrayna  Turlarında Neden Gezimod ?

*En tecrübeli ve işini severek yapan seyahat danışmanları... Seyahat danışmanlarımız sizleri en doğru şekilde yönlendirir ve beklentilerinizi cevaplar. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına eğitimden geçerler.

*Ukrayna Turlarımız ekonomik ve beklentinizi fazlasıyla karşılamak için Ukrayna operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanır.

*Rehberlerimizi özenle seçeriz sürpriz yaşamazsınız. Ukrayna Turlarımız için Türkiye’nin ve Ukrayna’nın en iyi rehberleri sizlere hizmet etmek için hazır olarak beklemektedirler.

*Gezimod ile Ukrayna Turları bilgilendirmenizi 2 gün önceden alırsınız. Son 2 günde değişiklik yapılmaz.

*Her nerde olursanız olun Ukrayna Turu’nuzla ilgili bilgi verir. Ukrayna Turuna katılmadan önce hazırlığınız için yardımcı olur.

*Ukrayna Turlarında kullandığımız transfer araçları operasyon ekibi tarafından Türkiye’de veya Ukrayna’da turdan en az 6 ay önce seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

*Ukrayna Turlarında kullandığımız oteller Ukrayna operasyon ekibimiz tarafından özenle seçilir. Sürpriz yaşamazsınız.

 

 

 

Satışta Olan Ukrayna Turlarımız:

Ukrayna- Kharkov Kiev Lviv

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında buluşmamızın ardından Pegasus Hava Yolları ile Kharkov’a hareket ediyoruz. Veya Türk Havayolları ile Atatürk Havalimanından alternatif olan Ukrayna Turu’nu satın alabilirsiniz. Tarihi ve eğlenceli bir coğrafyayı yakından göreceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz...Ukrayna turumuzda Kharkov, Kiev, Rivne ve Lviv panoramik şehir turları fiyatlarımıza dahildir. Ukrayna Turumuzun ilk 2 gecesi Kharkov’da geçiyor. Sonrasında Kiev’de 3 gece konaklamamız gerçekleşiyor. Ardından Ukrayna Turu’muzun son durağı olan Liviv’de 2 gece konaklamamız oluyor.  Oda kahvaltı hizmet alacağımız turumuzda erken rezervasyon fiyatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Ukrayna- Kiev Odessa Turu

Türk Havayolları kalitesi ile yapacağımız Ukrayna Turu’muzda sırası ile Kiev ve Odessa’da toplamda 5 gece konaklama yapılacaktır. Ukrayna Turu’muzda uçak saatlerinin sabah gidiş ve akşam dönüş olması sebebiyle 5 tam günü Ukrayna’da geçirebilirsiniz.  

Odessa- Kişinev Turu

Türk Havayolları ile yapacağımız Ukrayna ve Moldova Turu’nda 2 gece Odessa’da konaklama ve 2 gece Kişinev’de konaklama yapılacaktır.

Odessa Turu 3 Gece

İstanbul Atatürk Havaalanında buluşmamızın ardından Onur Hava Yolları ile Odessa’ya hareket ediyoruz. Tarihi ve eğlenceli bir coğrafyayı yakından göreceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz... Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız 3 Gece Odessa’da olacaktır.

 

Lviv Turu

Ukrayna Lviv Turu’muzun 1. Gününde İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında buluşmamızın ardından Pegasus Hava Yolları ile Lviv’e hareket ediyoruz. Tarihi ve eğlenceli bir coğrafyayı yakından göreceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz… Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız 3 Gece Lviv’de olacaktır.

 

Kiev Turu

İstanbul Atatürk Havaalanında buluşmamızın ardından Ukrayna Hava Yolları ile Kiev’e hareket ediyoruz. Tarihi ve eğlenceli bir coğrafyayı yakından göreceğimiz bu turda çeşitli aktiviteler ile de tatilimizi renklendirebiliriz... Oda kahvaltı hizmet alacağımız bu turumuzda konaklamalarımız 3 Gece Kiev’de olacaktır.

 

 

Ukrayna:

Ukrayna, Doğu Avrupa sınırlarında kalan bir Slav kökenli ülkedir... Yüz ölçüm büyüklüğü ile Avrupa'da olan en geniş ülkedir. Eski dönemlerde Osmanlı hakimiyetine de giren Ukrayna’da büyük ölçüde Rus akımları etkili olmuştur. Slav ırkı ve tarihini en geniş kapsamda görüp, yaşayabileceğiniz bir ülkedir Ukrayna.

Ukrayna Turunda Gezilecek Şehirler:

Çeşitli tarihi eser ve yapıları ile dikkat çeken Ukrayna’da görülmesi gereken en önemli şehirler arasında Lviv, Kiev, Kharkov ve Odessa gelir. Değişik kültür ve eserlerin bulunduğu bu şehirler aynı zamanda birer eğlence merkezidir. Keyifli, dolu dolu bir tatil geçirmek isteyen yerli yabancı turistler Ukrayna Turlarına büyük ilgi göstermektedir.

Ukrayna’da Yemek Kültürü:

Ukrayna mutfağı Slav toplumlarında öne çıkan mutfaklardan birisidir. Ukrayna’nın milli yemeği Borş çorbasıdır. Birde Türk mantısına çok benzeyen Varenyky dedikleri bir yemek çeşidi vardır. Bununla beraber Ukrayna’nın dünyaca ünlü Kiev Usulü Tavuk yemeği vardır bu yemek biraz Tavuk Sarmasına benzer. Türk misafirlerin damak tadı ve alıştıkları neredeyse bütün Süt ve Süt ürünleri de Ukrayna’da mevcuttur.

Ukrayna Hakkında Genel Bilgilendirme:

 

Ukrayna ile Türkiye arasında saat farkı yoktur. Ukrayna’nın Yerel Para Birimi Grivna’dır ve 1 Grivna yaklaşık 0.13 Türk Lirasına denk gelmektedir. Ukrayna ile ilgili söylenecek en önemli bilgi ise artık Pasaporta gerek kalmadan Yeni Kimlik Kartları ile ülkeye giriş yapabilirsiniz. 

Üye Yorumları