Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

BAŞTANBAŞA MISIR 8 Gece 11 Gün (HRG - SSH)

BAŞTANBAŞA MISIR 8 Gece 11 Gün (HRG - SSH)

8 Gece 11 Gün 3* / 4* / 5* Oteller

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 06.09.2024 549.00 USD Bu Fiyattan Son 3 Kişi
 • 20.09.2024 449.00 USD
 • 18.10.2024 499.00 USD
 • 25.10.2024 449.00 USD
 • 01.11.2024 449.00 USD
 • 08.11.2024 489.00 USD
 • 15.11.2024 449.00 USD
 • 22.11.2024 549.00 USD
 • 29.11.2024 549.00 USD
 • 06.12.2024 529.00 USD
 • 13.12.2024 529.00 USD
Kişi başı 449,00 USD 'den itibaren 15.041,50 TL
 
BAŞTANBAŞA MISIR – KOLAY VİZE

Hurghada (4) (Luksor) Kahire (2) Sharm(2)

8 Gece Konaklama, 9 Kahvaltı, 5 Akşam Yemeği, 1 Öğle Yemeği
 
 

Sahra Çölü ile çevreli olan Hurgada, rengarenk mercanları, tertemiz denizi, Maldivler’i aratmayan sapsarı kumsalları ile Kızıldeniz’in en eski ve en güzel tatil merkezlerinden birisidir. 
Hem uçsuz bucaksız kum plajları, hem de Kahire ve Luksor gibi tarihi ve kültürel hazinelere sahip şehirlere yakınlığı ile dünyanın her yerinden turistlere ev sahipliği yapmaktadır.

Afrika ve Orta Doğu coğrafyasının en büyük kenti olan Kahire, tüm dünya gezginlerinin hayatlarında en az bir kez görmek istedikleri yerlerden birisidir.  Nil’in iki yakasında kurulu bu metropol M.Ö. 3000 yıllarından bu yana tarih sahnesinde rol almaktadır. Gizemi hala çözülememiş Firavunlar Döneminden, Roma İmparatorluğuna ve Osmanlı’ya, Yahudilik’ten, Hıristiyanlık ve İslam’a kadar dünyaya yön vermiş en önemli din ve medeniyetlere ev sahipliği yapmış yerlerden birisi olan Kahire, günümüzde ‘’1000 Minareli Kent’’ olarak ün yaparak İslam, Arap ve Afrika alemlerinin başkenti olmuştur.

Kızıldeniz; rengarenk mercanları, çok çeşitli balıkları ve tertemiz suları ile dünyanın en güzel denizlerinden birisidir. Bir zamanlar Firavun’un zulmünden kaçan Hz. Musa ve ona inananlara da ev sahipliği yapan Sina Çölü; uçsuz bucaksız coğrafyası, sıra sıra uzanan granit dağları, vadileri, kanyonları, vahaları ve uzansanız dokunurmuşçasına yıldızlarla bezeli geceleri ile dünyanın en güzel çöllerinden birisidir.  Kızıldeniz’in turkuaz sularının, Sina Çölü’nün sapsarı kumlarını okşadığı en havalı tatil beldesi ise kuşkusuz ki Sharm el Sheikh’tir.  Ev sahipliği yaptığı çok sayıda Uluslararası Kongre ve bazı barış görüşmelerinde oynadığı rol sebebiyle ‘’Barış Şehri’’ olarak da anılan Şarm el Şeyh, günümüzde; 12 ay elverişli iklimi, denizi, gece hayatı, çok sayıda aktivitesi, tarihi ve kültürel önemli yerlere yakınlığı ile tüm dünyadan turistlerin gözdesi olmuştur.

Mısır’ın en önemli bölgelerini birleştirdiğimiz Baştanbaşa Mısır Turumuzda, Hurghada-Kahire-Sharm arasında büyüleyici bir yolculuk sizleri bekliyor.

Bu seyahatinizde, düzenlediğimiz gezilere katılarak;
-Gizemi hala çözülememiş Piramitleri ve Kahire’nin diğer sembol yapılarını ziyaret edebilir,
-Açıkhava Müzesi kimliğindeki Luksor’da medeniyetin izlerini sürebilir,
-Kızıldeniz’de, Sahra Çölünde ve Sina Çölünde keyifli bin bir maceraya atılabilir,
-Tarihe damga vurmuş birçok dönem eserleri arasında baş döndürücü bir yolculuk yapabilir,
-Bereketi ile birçok medeniyete can vermiş Nil Nehri üzerinde tekne ile gezebilir,

Yani kısacası; hayatınızın en unutulmaz yolculuğuna çıkabilirsiniz…

 1. 1. Gün
  İSTANBUL-HURGHADA

  Saat 19:45 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı buluşma.
  Saat 22:45 Pegasus Havayollarına ait PC 620 sefer sayılı tarifeli uçuşla Hurghada’ya hareket ediyoruz.
  Not: Uçuş saatleriniz sebebiyle varışta hemen oda alabilmeniz için otel rezervasyonunuz bugünden başlamaktadır. Bazı tarihlerde sefer sayısı ve uçuş saati değişik olabilir, tur başlangıcı olarak Sabiha Gökçen Havalimanında bulunulacak ve otel rezervasyonunuzun başladığı tarih baz alınmıştır.

 2. 2. Gün
  HURGHADA (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği)

  Saat 00:25 Varış. İşlemlerin ardından, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek ATV/Buggy/Örümcek Çölde Safari Turuna katılabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte Panoramik Hurghada turumuz için hareket ediyoruz. Yeni Hurghada ve Eski Şehir Merkezi, Al Mina Camii, Marina Bölgesi, St. Mary Kıpti Kilisesi, Balık Hali, göreceğimiz yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Denizaltı Turuna katılabilirler.

 3. 3. Gün
  HURGADA (LUKSOR) (Kahvaltı ve Akşam Yemeği)

  Kahvaltı, akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Luksor Turuna katılabilirler.

 4. 4. Gün
  HURGHADA (Kahvaltı ve Akşam Yemeği)

  Kahvaltı, akşam yemeği otelimizde. Gününüz serbest. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Giftun Adası/Portakal Koyu Tekne Gezisine katılabilirsiniz. 

 5. 5. Gün
  HURGHADA-KAHİRE (Kahvaltı)

  Kahvaltı ve odaların boşaltılmasının ardından, Kahire’ye doğru yola çıkıyoruz. (Yaklaşık 465 km) Varışımızla birlikte Panoramik Kahire Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde; Nasr Mahallesi ve Heliopolis bölgelerindeki Meçhul Asker Anıtı ve Enver Sedat Anıt Mezarı, Baron Empain Sarayı, ünlü Tahrir Meydanı, Nil nehri boyunca uzanan şehir merkezi, Kasr el Nil, Cezire Adası gibi belli başlı yerleri göreceğiz. (Not: Kahire’de genelde yoğun trafik olduğundan kaldığınız otelin bölgesi, geziye katılacak diğer misafirlerin otellerinin bölgeleri ve yoğun trafik durumuna göre sizlerin konforu için tur içeriğinde ve/veya akışında değişiklik olabilir. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Nil’de Filaka Turuna Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer, odalara yerleşme. Konaklama otelimizde. 

 6. 6. Gün
  KAHİRE (Kahvaltı)

  Kahvaltı ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler, Müze ve Khan el Khalil Çarşısı Turuna katılabilirsiniz. Gecenizi ise ekstra Nil’de Akşam Yemekli ve Şovlu Tekne Gezisi ile şenlendirebilirsiniz.

 7. 7. Gün
  KAHİRE-SHARM el SHEİKH (Kahvaltı)

  Kahvaltı otelimizde. Odalar saat 12:00’da boşaltılacaktır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli 3 Dinin Merkezi Eski Kahire & Medeniyet Müzesi Turuna veya Tam Günlük Öğle Yemekli Sakkara Piramitleri Turuna katılabilirler. Rehberimizi belirleyeceği saatte Sharm’a hareket ediyoruz. (Yaklaşık 510 km)
  Not: Geceniz otobüste geçecektir.

 8. 8. Gün
  SHARM el SHEİKH (Kahvaltı ve Akşam Yemeği)

  Varışımızda, yerel bir restoran ya da otelde kahvaltımızı alacağız. Ardından, Rehberimizin belirleyeceği saatte Panoramik Sharm Şehir Turu gerçekleştireceğiz. Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, El Sahaba Camii gibi şehrin önemli yerlerini gezdikten sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek SeaScope Yarı Denizaltı Turuna katılabilirler. Ardından, otele transfer. Odalar saat 14:00’da alınacaktır. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Buggy/ATV Çöl Safarisi ve/veya Çölde Bedevi Gecesine katılabilirsiniz.

 9. 9. Gün
  SHARM el SHEİKH (Kahvaltı ve Akşam Yemeği)

  Kahvaltı ve akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Dahab Turuna katılabilirsiniz. 

 10. 10. Gün
  SHARM el SHEİKH (Kahvaltı)

  Kahvaltı otelimizde. Odalar saat 12:00’da boşaltılacaktır. Gününüz serbest. Dilerseniz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohamed Tekne Turuna katılabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte Soho Meydanına transfer. Akşam yemeğiniz ve alışverişleriniz için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. 

 11. 11. Gün
  SHARM el SHEİKH-İSTANBUL (Kahvaltı)

  Saat 03:15 Pegasus Havayollarına ait PC 633 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket.
  Saat 06:55 İstanbul’a varış. Bir başka gezimizde görüşmek dileğiyle…

   

  GEZİNİZİ DOLU DOLU YAŞAMAK İÇİN TURLARIMIZA BİR GÖZ ATIN;

   

  KAMPANYALAR:
  Kişi Başı Minimum 300 USD’lik Tur Alana %10 İNDİRİM
  Kişi Başı Minimum 400 USD’lik Tur Alana %15 İNDİRİM
  Kişi Başı Minimum 500 USD’lik Tur Alana %20 İNDİRİM
  Kişi Başı Minimum 600 USD’lik Tur Alana %25 İNDİRİM
  Kişi Başı Minimum 700 USD’lik Tur Alana %30 İNDİRİM
  Tüm Turları Alana %35 İNDİRİM

   

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ PİRAMİTLER & MÜZE TURU & KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI
  Turumuz sırasında ilk durağımız Dünyanın 7 Harikasından günümüze kadar ulaşan tek eser olması ile dünyanın en çok merak piramidi olan sayısız gizemli teknik ve mimari unsuru yansıtan Keops Piramidi’ni, tüm platoyu ayakları altına alan Panorama Tepesini, Kefren, Mikerinos ve Kraliçe ile diğer soyluların anıt mezarları olan piramitleri görüp nefis fotoğraflar çekiyoruz. Sonrasında, Kefren Mezar kompleksinin en önemli parçası olan ve mumyalama işlemlerinin yapıldığı Kefren Vadi Tapınağı’nı ve Sfenks'i göreceğiz. (Piramitler ve Sfenk Örenyeri Bölgesi Giriş ücreti fiyata dahildir.)  Ardından, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Gezimiz esnasında, Papirüs Atölyesi ve Doğal Parfüm Fabrikası ziyaretlerimiz de olacak. Sonrasında, dünyanın en ünlü ve önemli eserlerini ve üst katında dünyaca en çok ses getirmiş ve ilgi görmüş keşif olan Luksor Krallar Vadisi’nde Howard Carter tarafından keşfedilmiş olan Tutankhamon Mezarı Hazine’sini göreceğimiz Mısır Ulusal Müzesi’ni (giriş dahil) ziyaret edeceğiz. Ulusal Müze’nin alt katında Eski, Orta ve Yeni Krallık Dönemleri’nin en önemli ve değerli parçalarını, lahit ve heykellerini göreceğiz. Müzenin üst katında ise ise eşsiz som altın parçalar, lahitler, mask ve mücevherler, kanapos küpleri, tahtlar ve Tutankhamon’un tüm diğer eşyalarını içeren olağanüstü hazinesini göreceğiz. Müze ziyaretimiz sonrası Afrika kıtasının en ünlü çarşısı olan Khan el Khalili Çarşısı'na gidiyoruz. Çarşı Amr İbn el As ile birlikte Kahire şehrinin kurucularından kabul edilen Muiz el din-Allah tarafından kurulmuş olan “Beyn-el Kasreyn” adı verilen “İki Saray arası” bölgesinin ve İslami Kahire’nin kalbinde yer alır. Dünyanın en eski ikinci medresesi olan El Ezher Medresesi adını taşıyan El Ezher Camii ve restore edilmiş haliyle Kahire’nin en güzel camilerinden Hüseyin Camii de burada yer alır. Çarşı ziyareti sırasında Hüseyin Camii’ni ziyaret edebilir, beş binin üzerinde dükkanlardan ve arastalardan birinde hediyelik alış-verişlerinizi yapabilir, Nobel ödüllü dünyaca ünlü yazar Necip Mahfuz’un adını taşıyan kafede veya Mehmet Akif Ersoy’un da favori mekanlarından olan Fishawi’de karkadeh, limonata, kahve veya naneli çayınızın tadını çıkartabilirsiniz. 
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 129 USD/Çocuk: 79 USD/Bebek: Ücretsiz

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ SAKKARA PİRAMİTLERİ VE BÜYÜK MÜZE TURU
  Mısır’ın eski başkenti Memphis’te yaşayanların gömüldüğü yer olan Sakkara Bölgesi (giriş ücreti dahildir), özellikle tarih ve metafizik meraklılarını cezbetmektedir. M.Ö. 2620 yılında İmhotep tarafından inşa edilen Basamaklı Piramit kullanılan mastabalar ile sonraki piramitlerin inşasına ilham kaynağı olmuştur. Burada; Unas Piramitleri (giriş ücreti dahil), Zoser Piramitleri (giriş ücreti dahil), Titi Piramidi, Kagemni Mezarı, Sakkara Piramitleri göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi bölgedeki bir yerel restoranda alacağız. Ardından, Mısır’ın son yıllardaki en önemli turizm yatırımlarından birisi olan Büyük Müze’yi ziyaret edeceğiz. Bulundurduğu eserlerle dünyanın en değerli ve görülesi müzelerinden birisi olan bu ihtişamlı müzede görecekleriniz sizleri etkileyecek.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 149 USD/Çocuk: 99 USD/Bebek: Ücretsiz

  NİL’DE TEKNE GEZİSİ (AKŞAM YEMEKLİ ve ÖZEL GÖSTERİLİ)
  Dünyanın en uzun ikinci nehri olan ve Kahire’yi ikiye ayıran Nil nehri üzerinde ışıklar içinde ayrı güzellikte olan Kahire şehrini seyretmek bir başka keyif... Lezzetli menüsü ve farklı sahne şovları ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Su fiyata dahildir.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 69 USD/Çocuk: 49 USD/Bebek: Ücretsiz

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ ESKİ KAHİRE ve MEDENİYET MÜZESİ

  İslam, Yahudilik ve Hristiyanlığın ortak geçmiş ve ögelerine sahip olan Kahire’de İslam-Hıristiyanlık ve Yahudilik eserlerine ve Kahire’nin kültürel yapısına yönelik yapılacak olan gezimizde ilk olarak Kahire Kalesi’ne gidiyoruz. Selahaddin Eyyubi Kalesi (giriş ücreti dahil), ve burada bulunan Kavalalı Mehmet Ali Paşa olarak da bilinen ve olağanüstü mimari ve süslemeleriyle ünlü Mohammed Ali Camii görülecektir. Turumuzun devamında dünyaca ses getirmiş ve görkemli Altın Geçit Töreni ile açılışı yapılmış olan ve içerisinde Luksor Yeni Krallık Dönemi en ünlü ve ihtişamlı firavun ve kraliçeleri olan II. Ramses ve diğer Ramses ailesi üyeleri, I. Tuthmosis, Hatchepsut’un eşi ve kardeşi II. Tuthmosis, Mısır tarihinin Napolyon’u olarak anılan III. Tuthmosis ve Hatchepsut mumyalarının özel koşullarda sergilendiği Medeniyet Müzesi (NMEC) gezilecektir. (giriş ücreti dahil) Müzenin giriş katında ise Mısır tarihinin tamamını kapsayacak şekilde kronolojik ve tematik (tarım, mimari, dini, astronomi, matematik, tıp, kozmetik) olarak en önemli parçaları sergilenmektedir. Ayrıca, bu müzede, mumyaları da görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuzun devamında Mısır ve Afrika kıtasının ilk camisi olan Amr ibn al-As Camii(dışarıdan), Hz Musa’nın da vakit geçirdiğine inanılan Ben Azhar Sinagogu (dışarıdan) ve Hristiyanlar için kutsal yol üzerinde sayılan Asma (Muallak) Kilise (giriş dahil), Hristiyan'lar için büyük öneme sahip, Hz. Meryem ve Hz. İsa’nın üç ay boyunca yaşadıkları mağaranın da içinde yer aldığı Abu Serga Kilisesi (giriş dahil), Mısır Hristiyanları tarihini sergileyen Kıpti Müzesi (dışarıdan) görülecektir. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alacağız.
  Not: Turumuz bol bol yürüyüş içermekte olup rahat ayakkabılar ve rahat kıyafetler giymenizi öneririz.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 129 USD/Çocuk: 79 USD/Bebek: Ücretsiz

  OTANTİK FİLİKA İLE NİL NEHRİ GEZİSİ-İÇECEKLER ve ATIŞTIRMALIKLAR DAHİL
  Onlarca medeniyete can vermiş Nil Nehri, Kahire’nin tam da kalbidir. Nil Nehri üzerinden Kahire’nin doyumsuz manzaralarına şahit olacağınız bu keyifli gezimizde, Mısır’ın lezzetli meyveleri ve meşrubat ikramımız da olacaktır.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 49 USD/Çocuk: 29 USD/Bebek: Ücretsiz

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ LUKSOR TURU
  Binlerce yıl öncesinde yaşamış olan Firavunlar Dönemi, günümüzde dahi gizemini koruyan birçok özelliğe sahiptir. Firavunların izlerini sürebileceğiniz en önemli yerleşim yerlerinden biri ise hiç şüphesiz Yeni Krallık dönemi başkenti Luksor’dur. Hurghada'ya 360 kilometre mesafede bulunan bu şehir, tatiliniz sırasında günübirlik ziyaretleriniz için harika bir seçim olacaktır. Sabah çok erken saatlerde otelinizden hareket edip gece geç saatlerde geri döneceğiniz bu gezide Krallar Vadisi (giriş ücreti dahil), Hatchepsut Tapınağı (II. Tuthmosis, III. Tutmosis, Montuhotep Tapınakları) (giriş ücreti dahil), Memnon Anıtları, Karnak Tapınağı (giriş ücreti dahil) ve Nil Nehri gibi dünyanın en nadide tarihi ve doğal zenginliklerini detaylı şekilde gezme fırsatı bulacaksınız. Turumuz sırasında Ramesseum, El Qurna yerleşimi ve mezarları, Deir El Bahari, III. Amenhotep Tapınağı, Luksor Tapınağı, Korniş ve ünlü Kışlık Saray, yakın zamanda yeniden açılışı yapılan muhteşem Sfenks Yolu panoramik olarak görülecek diğer yerler arasındadır ve Nil Nehri üzerinde çok keyifli bir tekne turu yapılarak öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. 
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 149 USD/Çocuk: 99 USD/Bebek: Ücretsiz

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ GİFTUN/ORANGE BAY TEKNE TURU

  Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak bilinen Giftun, bölgenin enfes adalarından biridir ve doğal güzelliklerinin ve su altı hazinelerinin korunması için Ulusal Rezerv Alanı olarak ilan edilmiştir. Dolu dolu bir gün geçirmek için tam günlük tekne turu yapabilir, adanın tüm güzelliklerini doyasıya keşfedebilirsiniz. Bölgenin en kaliteli plajı olan Nemo Beach’de güneşlenebilmeniz ve denize girebilmeniz için serbest zaman vereceğiz. Teknemizde alkolsüz içecekler ve öğle yemeği servis edilirken, tüplü dalış talep eden misafirlerimiz bizi haberdar ederek ekstra ücret karşılığında dalış keyfini yaşayabilirler. Ayrıca, Şezlong ve şemsiye ücreti ile Ulusal Park giriş ücreti, tur fiyatına dahil edilmiştir. Tüplü dalışı yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 69 USD/Çocuk: 39 USD/Bebek: Ücretsiz/Tüplü Dalış Farkı: 30 USD

  ÇÖLDE ATV-BUGGY SAFARİ TURU
  Macera ve heyecan arayanlar için harika bir fırsat. Profesyonel ekibimizle, Sahra Çölünde sınırsız bir maceranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bedevi kampında güzel anılar biriktirebilir, naneli çay eşliğinde nefes kesen manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz muhteşem bir deneyim.
  LİSTE FİYATLARI: Tek Kişilik ATV: 29 USD/Çift Kişilik ATV: 49 USD/Çift Kişilik Buggy/Örümcek: 59 USD

  GERÇEK DENİZALTI TURU
  Kızıldeniz'in sularında gerçek bir denizaltı ile macera yaşamaya hazır olun! Denizaltımız, sizleri rengarenk mercanları ve egzotik deniz canlılarını keşfetmek için 20 metre derinliğe kadar götürecek. Unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 69 USD/Çocuk: 39 USD/Bebek: Ücretsiz

  YARI DENİZALTI (SEASCOPE) TURU
  Kızıldeniz'in sularında gerçek bir denizaltı ile macera yaşamaya hazır olun! Denizaltımız, sizleri rengarenk mercanları ve egzotik deniz canlılarını keşfetmek için 20 metre derinliğe kadar götürecek. Unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 49 USD/Çocuk: 29 USD/Bebek: Ücretsiz

  ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU
  Bedeviler, dünyanın en özgün toplulukları arasında yer almaktadır. Hayatlarını sıcak ve çetin çöl şartlarına rağmen sürdüren bu insanlarla birlikte, bu benzersiz deneyimi yaşayacaksınız. Gece boyunca üzerinize düşen yıldızların ışığı altında, Bedevi kültürünün derinliklerine inme fırsatı bulacaksınız. Bedevilerin size ikram edeceği yemekleri alabilirsiniz. Sonsuz kum tepeleri arasında geçirdiğiniz unutulmaz çöl macerası, hayatınız boyunca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim olacak. Deve ile çölde kısa bir gezi de unutamayacaklarınız arasında. Bu gezimizde standart araçlarla standart Bedevi Kampı kullanılmaktadır. Yemek ve diğer hizmet kalitesi buna göredir.  Not: Kişi başı 1 bardak kola, 1 bardak bedevi çayı ve 1 kapalı su dahildir.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 49 USD/Çocuk: 29 USD/Bebek: Ücretsiz

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE TURU
  Mısır'ın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Bu muhteşem parktaki mangrov ağaçları, tuz göletleri, doğal çöl manzarası ve etkileyici sualtı hayatı, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Tam gün sürecek teknemizdeki öğle yemeği ve limitli alkolsüz içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz. Tüplü dalışı yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 69 USD/Çocuk: 39 USD/Bebek: Ücretsiz/Tüplü Dalış Farkı: 30 USD

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ RAS MOHAMMED TEKNE KOMBO TURU (DELUXE TEKNE)

  Bu turumuz büyük ve içinde DJ bulunan, altında kendi cam tabanlı deniz gözlem yeri olan, çeşitli aktiviteleri ile görkemli bir deluxe teknede gerçekleşmektedir. Öğle yemeği daha zengin ve kalitelidir. Mısır'ın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Bu muhteşem parktaki mangrov ağaçları, tuz göletleri, doğal çöl manzarası ve etkileyici sualtı hayatı, her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Tam gün sürecek teknemizdeki öğle yemeği ve limitli alkolsüz içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz. Tüplü dalışı yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler.
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 99 USD/Çocuk: 59 USD/Bebek: Ücretsiz/Tüplü Dalış Farkı: 30 USD

  TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB KOMBO TURU (SUPERİOR, ATV, DEVE GEZİSİ ve YÜZME MOLASI)
  Tur rehberimiz eşliğinde, özel aracımızla otelimizden ayrılarak Kızıldeniz'in en popüler koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Bedevi çadırlarında ikramımız olan içeceklerle soluklanarak ve deniz manzarasına karşı enerji depoluyoruz. Dileyen misafirlerimiz şnorkel ile mercan resiflerin keşfine çıkabilir. Ardından, ATV turumuzla Kanyon ve Vaha gezisine çıkıyoruz ve bölgenin güzelliklerini keşfederken sırtımızı güneşe veriyoruz. Bölgeyi keşfettikten sonra, deniz kıyısında deve sırtında bir tur yapıyoruz. Hemen sonra, birlikte öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birisi olan deniz kıyısındaki Ali Baba’da alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejetaryen menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında, 4X4 Ciplerimizle Sina Çölünün gizli hazinesi Renkli Kanyon’a gidiyoruz. Son olarak, Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak ünlenmiş Mavi Lagun Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. (1 meşrubat, şezlong ve şemsiye fiyata dahildir)
  LİSTE FİYATLARI: Yetişkin: 99 USD/Çocuk: 59 USD/Bebek: Ücretsiz

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

06, 20 Eylül • 18, 25 Ekim • 01, 08, 15, 22, 29 Kasım • 06, 13 Aralık

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?