Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Şok Promo Sharm El Sheikh Turu

Şok Promo Sharm El Sheikh Turu

3 Gece 4 Gün 4* Oteller

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 31.07.2024 299.00 USD
 • 07.08.2024 299.00 USD
 • 14.08.2024 299.00 USD
 • 21.08.2024 299.00 USD
 • 28.08.2024 299.00 USD Bu Fiyattan Son 5 Kişi
 • 04.09.2024 349.00 USD
 • 11.09.2024 349.00 USD Bu Fiyattan Son 4 Kişi
 • 02.10.2024 299.00 USD
 • 23.10.2024 299.00 USD
Kişi başı 299,00 USD 'den itibaren 10.210,85 TL

ŞOK PROMO SHARM EL SHEIKH TURU 

TAİLWİND HAVAYOLLARI İLE  

2024 YAZ DÖNEMİ 

3 GECE-4 GÜN


 1. 1. Gün
  İstanbul – Sharm El Sheikh / Çarşamba

  İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Tailwind kontuarı önünde SAAT 04:00’da bulunma. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Tailwind  uçuşu TWI4383 ile saat 07:00’da Mısır’ın egzotik tatil destinasyonu Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat 09:50’da varışımızın ardından otelimize hareket. Rehberlerimiz tarafından otelde ziyaret edilerek Sharm El Sheikh’de yapabileceğiniz turlar ve aktiviteler hakkında bilgilendirileceksiniz Check in işlemlerimiz sonrasında odalara yerleşme ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler

 2. 2. Gün
  Sharm El Sheikh / Perşembe

  Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde

 3. 3. Gün
  Sharm El Sheikh / Cuma

  Sabah, kahvaltısının ardından otelinizdeki aktivitelerin tadını çıkarmanız için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 4. 4. Gün
  Sharm El Sheikh / Cumartesi

  Sabah, erken saatlerde kahvaltının ardından odalarımızı boşaltarak Check out yapıyoruz. Rehberimiz tarafından belirlenen saatte havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Tailwind Havayolları TWI4684 uçuşu ile saatte 10:50‘de İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. Varış saatimiz 13:50. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

   

  Sharm El Sheikh’ye Yapılabilecek Extra Turlar

  *Bazı turlarımız en az 10 kişinin katılımıyla yapılabilir.

  ** Resmi makamların giriş ücretlerine sezon içinde yapacağı zamlar bu tur fiyatlarına yansıtılacaktır.
  **Bölgede rehberden extra tur satın alım aşamasındaki fiyatlandırmalar geçerli olacaktır

   

  ·  Kahire Piramitler Turu Öğle Yemekli (Otobüs ile ulaşım )// 125 USD Kişi Başı Yetişkin – 75 USD Çocuk Ücreti

  Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Otellerimizden alınarak Mısır’ın başkenti ve en büyük şehri Kahire’ye doğru keyifli bir otobüs yolculuğumuz başlıyor. Büyülü Kahire’de Giza Piramitleri, Gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Birbirinden güzel fotoğraflar çekilebileceğiniz serbest zaman ardından öğle yemeğini alacağımız restoranımıza geçeceğiz ve sonrasında dönüş yolculuğumuza başlayacağız.
  DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden detayları sormayı unutmayınız!

  Kahire Piramitler Turu Öğle Yemekli(Uçak ile ulaşım )// 300 USD Kişi Başı Yetişkin – 250 USD Çocuk Ücreti

  Eski dünyanın 7 Harikasından birini görmeye hazır mısınız? Otellerimizden alınarak havalimanına geçiş sağlıyoruz Uçakla sadece 1 saatlik kısa bir yolculuk ve büyülü başkent Kahire'desiniz.! Giza Piramitleri, Gizemli Sfenks, Afrika'nın en büyük nehri ve dünyanın en zengin müzelerinden birini ziyaret edeceksiniz. Birbirinden güzel fotoğraflar çekilebileceğiniz serbest zaman ardından öğle yemeğini alacağımız restoranımıza geçeceğiz ve sonrasında dönüş uçuşumuz için havalimanına yolculuğumuza başlayacağız.
  DİKKAT! Bu tura katılabilmek için Sharm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce Vize Alınmalıdır. Acentenizden detayları sormayı unutmayınız!

  Lost Land Turu Öğle Yemekli(Otobüs ile ulaşım )// 115 USD Kişi Başı Yetişkin –65 USD Çocuk Ücreti

  Sinai Çölü ve Kızıldeniz ‘in derinliklerine yolculuğa için hazır mısınız? Otellerimizden alınışın ardından Nuweiba ve Taba şehirlerinin arasında yer alan Cole Bölge ‘sine varışımız gerçekleşiyor. Cole bölgesinde beyaz kumlarla kaplı çöl de Jeep,Atv ve Deve safarisi, renkli kanyonların arasında yürüyüş yaparak Bedevi kampına varışımız gerçekleşiyor Burada bedevi kahvaltısı ve çay ikramımızdan sonra Taba şehrine doğru yola çıkıyoruz. Akabe körfezi yakınında yer alan Mısır’ın Kızıldeniz Riviearası’nın en kuzeyinde yer alan Taba şehrinden tekne turuna başlıyoruz. Mısır, Ürdün ve Suudi Arabistan’ın kesişim noktası olan denizde yüzme molalarının ardından teknede Kızıldeniz’in en güzel deniz ürünlerinin yer aldığı öğle yemeğimizi alıyoruz. Tekne turumuzun ardından bizleri bekleyen araçlarımızla Taba şehrinden yola çıkarak otellerimize geri dönüş yolculuğumuz başlıyor.

  Kırmızı Şehir ‘Petra’ Turu Öğle Yemekli (Otobüs ve Feribot ile ulaşım )// 350 USD Kişi Başı Yetişkin –325USD Çocuk Ücreti

  UNESCO Dünya Miras Alanı ve Dünya’nın Yeni 7 Harikası arasında yer alan antik bir hazine şehri olan Petra yolculuğuna hazır mısınız? Otellerimizden alınarak Taba limanına geçiş sağlıyoruz. Taba-Aqaba arasında 1 saatlik feribot yolculuğu sonrasından bizleri bekleyen aracımızla Lut gölüne kurulmuş Petra Antik Şehir’ine varışımızı gerçekleştiriyoruz. Kaya bloklarına oyulmuş barınma yerleri, tapınakları, kaya mezarları, su kanalları, tiyatroları, sütunlu sokakları ve ilkel barajlarıyla çok sayıda şaşırtıcı yapıya ev sahipliği yapan Ürdün’ün gözde antik şehri olan Petra’da geçireceğimiz 12 km keyifli bir yürüyüş ve fotoğraf molalarından sonra öğle yemeğimizi alacağımız açık büfe restoranımıza geçiş yapıyoruz. (Açık büfe oriental yemekler ve 1 şişe su). Öğle yemeğinden sonra Petra şehrinden tekrardan Aqaba limanına hareket edip Aqaba-Taba limanı arası keyifli bir feribot yolculuğu sonrası bizleri bekleyen aracımıza binerek otellerimize dönüş sağlıyoruz.

  ·  Dahab Turu Öğle Yemekli Atv ve Deve Safari Dahil  (Otobüs ile ulaşım )// 95 USD Kişi Başı Yetişkin – 60 USD Çocuk Ücreti

  Mısır’ın gizli kalmış cenneti olan Dahab ‘ın eşsiz kanyonlarını ve Kızıldeniz’in keyfini çıkartmaya hazır mısınız? Otellerimizden alınarak sınır kapısından geçtikten sonra Kızıldeniz’in en güzel koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesini görüyoruz. Buradan çöle geçerek Atvler ile sürüş yaparak Kanyon’a varışımız gerçekleşiyor. Kanyonda vereceğimiz kısa bir fotoğraf molasından sonra Oasis bölgesine geçiş yapıyoruz ve burada çay ikramımızı alarak deve safarisi yapıyoruz. Ardından Mavi Lagün’ki Lagoona Hotel’e geçiş yaparak burada şezlongumuzu ve havlumuzu alıp güneşin ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz (Soft içeçekler dahildir) . Sonrasında öğle yemeğimiz için belirlediğimiz restoranımıza giderek bizim için hazırlanmış olan menümüzü alıyoruz(Tercihinize göre balık, köfte veya tavuk menü, 1 su ve 1 soft içeçek).  Vereceğimiz şehir içindeki serbest zamanda çarşıda gezip alışveriş yapabilirsiniz. Keyifli gezimizin bitimi ile birlikte otelimize transfer.

  Kızıl Deniz Turları

  Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu // 50 USD Kişi Başı Yetişkin – 35 USD Çocuk Ücreti

  Bölgenin en lüks, yarı denizaltı denilen 80 kişilik Royal SeaScope alt bölümü cam seyir tekneleriyle gerçekleştirilen ve 2 saat boyunca Kızıl Deniz'in 3 metre altında ıslanmadan müthiş deniz yaşamını gözlemleyebileceğiniz harika deniz altı seyahati. Çocuklu ailelere tavsiye edilir..

  ·  Black Pearl Konsept Tekne Turu Dalış ve Öğle Yemekli // 75 USD Kişi Başı Yetişkin – 55 USD Çocuk Ücreti

  Otellerinizden alınarak Sharm limanına geçiş sağlayarak limandan Kızıldeniz’de yapacağımız tekne turu için Konsept Karayip Korsanları temalı teknemize biniş sağlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kızıldeniz’in eşsiz denizinin keyfini çıkarabilir, güneşlenebilir, mercanlarını ,deniz altındaki güzellikleri Maske, Palet, Şnorkel ve Dalış ile deneyimleyebilir ve unutulmaz fotoğraflar çekilebilir. Çocuklu aileler için de bebek bakıcıları teknemizin hizmetleri arasında yer alırken teknedeki animasyonlarla keyif dolu vakit geçirebilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. 

  ·  Tekne İle Ras Mohamed Turu Öğle Yemekli // 55 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti

  Kızıldeniz'in en önemli rezerv alanlarından Ras Mohammed Milli Parkı içinde bulunan el değmemiş mercan resifleri ve canlı su altı dünyasını yakından keşfedeceğiniz bir tekne gezisine davetlisiniz!  Otelinizden alınacak ve Ras Mohammed Doğal Parkı'ndan turunuza başlayacaksınız. Mercan resiflerinde dalgıç rehberler eşliğinde şnorkel ile yüzme yapabilirsiniz. Ayrıca "White Island" olarak adlandırılan ve deniz üzerinde doğal oluşum ile meydana gelen beyaz kum adasına uğranılacaktır. Burada resim çektirebilir ve şifalı olduğuna inanılan kumları ile kendinize bakım yapabilirsiniz. Öğle yemeği tur esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Meşrubatlar yemeğe dahildir. Ayrıca yemek sonrasında mevsimsel meyve ikramı yapılmaktadır. *Açık Büfe Menüsü : Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı    ** Maske+Palet+Şnorkel geziye katılım için zorunlu olmamakla birlikte, dileyenler tur başlamadan kiralama yapabilir. Günlük kiralama ücreti parça başı ortalama 3$'dır.
  ***White Island Ocak ve Şubat aylarında deniz suyunun yükselmesi nedeniyle görülememektedir.

  · Ras Mohamed Tüplü Dalış "Scuba" Turu Öğle Yemekli // 65 USD Kişi Başı Yetişkin

  Otelinizden alınarak Ras Mohammed Mill Parkı'nda bulunan hareket alanına götürüleceksiniz. Dalış ekipmanlarınızın teslim alınacağı alanda kısa bir eğitimin ardından tekneler ile dalış yapılacak noktalara gideceğiz. Uzman eğitmenler eşliğinde 10 mt tüplü dalış yapacaksınız. Gün boyu farklı noktalarda yapılacak dalışlar arasında öğle yemeğiniz teknede açık büfe olarak servis edilecektir. 12 yaştan büyük ve sağlık problemi olmayan herkes bu aktiviteye katılabilir. *Açık Büfe Menüsü : Salata Büfesi + Izgara Tavuk + Izgara Köfte + Patates Kroket + Pilav + Makarna + Tatlı

  · Super Sharm Turu Öğle Yemekli// 90USD Kişi Başı Yetişkin – 60USD Çocuk Ücreti

  Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu Safari turuna başlıyoruz. Ardından Sharm limanına geçiş sağlayarak limandan Kızıldeniz’de yapacağımız tekne turu için teknemize biniş sağlıyoruz. Öğle yemeğimizi teknede Kızıldeniz’in lezzetli deniz ürünleri ile gerçekleştiriyoruz. Deniz ve güneşin keyfini çıkarıp dileyen misafirlerimiz ekstra olarak dalış yapabilirler. Sonrasında limana dönüş yaparak bizleri bekleyen aracımızla otelimize geri dönüş sağlıyoruz.

  ·  ATV Çöl Safari  // ATV Tek kişilik Araç 30 USD , ATV  İki kişilik Araç Kişi başı 25USD  (Çocuk İndirimi Yoktur)

  Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız. *** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş &Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

  · Buggy Çöl Safari  // Buggy İki Kişilik Araç 50 USD , Buggy Dört kişilik Araç 60 USD  (Çocuk İndirimi Yoktur)
  (Tek kişi Buggy Araç seçiminde de 50USD olacaktır.)

  Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli Buggy araçlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenecek ve otelinize geri bırakılacaksınız. *** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş &Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

  · Çölde ATV Safari ve Bedevi Kampında VIP Akşam Yemeği // ATV Tek kişilik araç 60 USD, ATV iki kişilik araç kişi başı 40 USD  (Çocuk İndirimi Yoktur)

  Otelinizden alınıp çölde safari alanına gidiyorsunuz. 4 tekerli ATV Quad motorlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek  ve çölde deveye binerek kısa bir gezi yapacaksınız. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenebilir ve yemek öncesi tazelenebilirsiniz. Tur bitimi hep birlikte çölün ortasına konumlandırılmış Bedevi kampına gidiyoruz. Burada bedevi çadırında akşam yemeği ve oryantal dans ve gösteriler eşliğinde eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bu otantik deneyimi kaçırmayın!..**Yemek Menüsü: Salata çeşitleri, pilav, patates, Mangal Tavuk ve Köfte. Alkolsüz içecekler dahildir. *** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş&Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

  · Çölde Buggy Safari ve Bedevi Kampında VIP Akşam Yemeği // Buggy İki Kişilik Araç 100 USD , Buggy Dört kişilik Araç 140 USD  (Çocuk İndirimi Yoktur)
  (Tek kişi Buggy Araç seçiminde de 100USD olacaktır.)

  Otelinizden alınarak başlayacak ve yaklaşık 2 saat sürecek aksiyon dolu bu eğlenceli turda 4 tekerli Buggy araçlar ile çöl kumlarının arasında adeta dans edecek, muhteşem gün batımında fotoğraf molaları vererek anı ölümsüzleştirecek ve çölde deveye binme imkânı bulacaksınız.. Son durağımız olan Bedevi çadırında çay ikramı ile dinlenebilir ve yemek öncesi tazelenebilirsiniz. Tur bitimi hep birlikte çölün ortasına konumlandırılmış Bedevi kampına gidiyoruz. Burada bedevi çadırında akşam yemeği ve oryantal dans ve gösteriler eşliğinde eğlenceli saatler geçireceksiniz. Bu otantik deneyimi kaçırmayın!..**Yemek Menüsü: Salata çeşitleri, pilav, patates, Mangal Tavuk ve Köfte. Alkolsüz içecekler dahildir. *** Bedevi Çayı ve Kask tur fiyatına dahildir. Baş&Yüz Örtüsü (Poşu), Gözlük ve 1 şişe Su Kişibaşı 6.-USD

  Eğlence Turları

  Neverland Turu 55 USD Kişi Başı Yetişkin – 30 USD Çocuk Ücreti

  Otelinizden alınarak özel bir açık hava show alanında gerçekleştirilen 50’den fazla dansçılardan ve akrobatlardan oluşan profesyonel bir show ekibinin sergilediği performansları izleme imkanı mevcuttur. Rus, Kolombiya şovu, Brezilya şovu, dansöz ve Tannoura dansçısı olmak üzere bir çok Uluslararası gösteriyi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

  ·  Sharm El Sheikh Gece Eğlence Turu 20 USD Kişi Başı Yetişkin

  Otelinizden alınarak Sharm El Sheikh’te bulunan gece kulüplerine götürülerek eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

  ·  Şehir Turu Yemekli // 35 USD Kişi Başı  (Çocuk İndirimi Yoktur)

  Sharm El Sheikh'i keşfedin. Yeni ve Eski şehri ziyaret edin: Eski Pazar ve ünlü El Sahaba Camii, El Farsha’da gün bitimi ve Şehirde Alışverişin Keyfini Çıkarın. Fares Restaurant'ta Akşam Yemeği: Deniz Ürünleri Menüsü: Deniz Ürünleri Çorbası – Kalamar – Karides – Izgara Singari Balığı – Pirinç Pilavı – Salata. (İçecekler Hariçtir)

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

31 Temmuz • 07, 14, 21, 28 Ağustos • 04, 11 Eylül • 02, 23 Ekim

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?