Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

BALKANLARIN TATLI BAŞKENTİNDEN, İNCİLERİNE DOĞRU ÖZEL YOLCULUK

BALKANLARIN TATLI BAŞKENTİNDEN, İNCİLERİNE DOĞRU ÖZEL YOLCULUK

 • 4* Oteller
 • 3 GECE 4 GÜN
 • Türk Hava Yolları ile

30 Haziran 2020 Bu Fiyattan Son 4 Kişi

 • 28.06.2023 647.00 EUR Bu Fiyattan Son 2 Kişi

AVANTAJLI PAKET 130 EUR YERİNE %20 özel indirim ile 105 EUR

Makedon Gecesi Turu (Akşam yemekli)  45 EUR

Resne - Manastır (Bitola) - Aziz Naum Manastırı Turu 60 EUR

Matka Kanyonu Turu 25 EUR

* Ekstra tur indirimi Türkiye’den satın alındığı takdirde geçerli olup tur esnasında satın alınması halinde herhangi bir indirim uygulanmamaktadır.


 1. 1. Gün
  ISTANBUL – ÜSKÜP

  İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.30’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1003 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.25’te Üsküp’e uçuyoruz. Yerel saat ile 07.50’de Üsküp’e varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından ayrılıp, bizi bekleyen özel aracımız ile Üsküp Şehir Turuna başlamak üzere hareket ediyoruz. Üsküp Kalesi, Yahya Paşa Camii, Mustafa Paşa Camii, Kapan Han, Davut Paşa Hamamı görülecek yerler arasındadır. Şehri ikiye bölen Vardar Nehri üzerinde bulunan Taş Köprü ile turumuza devam edeceğiz. Makedonların en büyük kahraman olarak kabul ettikleri İskender Bey Heykeli’ni ziyaret etmek üzere Makedonya Meydanı’nı ziyaret edeceğiz. Rahibe Teresa Anı evi ve Üsküp’ün simgelerinden eski tren garı ile turumuzu sonlandırıyoruz. Turumuz sonrasında otelimize doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Hoşgeldiniz akşam yemeği ve gecelememiz Üsküp’deki otelimizde. 

 2. 2. Gün
  ÜSKÜP - KALKANDELEN - OHRİD

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ohrid’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Kalkandelen Turunu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Tetova olarak da bilinen Kalkandelen’de bulunan Osmanlı mimarisine sahip birçok yapıyı göreceğiz. Kalkandelen turunun ardından UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Ohrid’e varışımıza istinaden Ohrid Turuna başlayacağız. Gerçekleştireceğimiz Ohrid turumuzda; Ayasofya Kilisesi, Roma döneminden kalma amfitiyatro, Osmanlı döneminden kalan Halveti Tekkesi, Safranbolu evlerini anımsatan eski yapılar ve Çına Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Ohrid Gölü’nde bir Tekne Gezisi yapıyoruz. Turumuz sonrasında otelimize doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından gerçekleştirilecek olan ekstra Makedon Gecesi Turuna katılabilirler. Gecelememiz Ohrid’deki otelimizde.

  Makedon Gecesi Turu | 45 EUR Kişi Başı (Akşam yemekli)

  Makedon müziği eşliğinde yöresel yemeklerin tadına varacağınız eğlence dolu bir gece sizleri bekliyor olacak.

 3. 3. Gün
  OHRİD

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Resne - Manastır (Bitola) - Aziz Naum Manastırı Turuna katılabilirler. Gecelememiz Ohrid’deki otelimizde.

  Resne - Manastır (Bitola) - Aziz Naum Manastırı Turu | 60 EUR Kişi Başı

  Bu turumuzda Resne’ye hareket edip Niyazi Bey Sarayı’ını geziyoruz. Ardından Manastır’a hareket ediyoruz. Manastır’a (Bitola) varışımızla birlikte yapacağımız kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Camii’yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Ljubanista Köyü’nden geçerek Aziz Naum Manastırı’na varıyoruz.

 4. 4. Gün
  OHRİD - ÜSKÜP - ISTANBUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından gerçekleştirilecek olan ekstra Matka Kanyonu Turuna katılabilirler. Turumuz sonrasında uçuş saatimize istinaden havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1006 sefer sayılı uçuşu ile 20.15’te İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 22.45’te İstanbul Havalimanı’na varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

  Matka Kanyonu Turu | 25 EUR Kişi Başı

  Turumuzda büyüleyici Üsküp bölgesinde yer alan Matka Kanyonu’nun eşsiz manzarasına tanıklık edeceğiz. Dik kayaların arasından tarihi tapınakları, Orta çağ kiliselerini, tepelerin zirvesinde bulunan manastırları göreceğiz. İlk ziyaret noktamız Meryem Ana onuruna inşa edilen Matka Manastırı olacaktır. Sonrasında kayak yarışmaları ile ünlü olan Treska Nehri’nin kıyılarında yürüyerek, barajı geçecek ve Matka Gölü’ne varacağız. Matka Gölü’nde ufak bir tekneyle 8 km. uzunluğundaki kanyonu gezeceğiz.

Daha Fazla Gün Görüntüle

Tur Tarihleri

28 Haziran

Fotoğraflar

Kampanyalar

Yaz Fırsatı

Babalar Günü

Yaza Merhaba

Bayram Fırsatı

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?